OFERTY PRACY

Firma LAMEL Rozdzielnice jest producentem urządzeń do przesyłu i rozdziału energii elektrycznej.  Firma prowadzitakże działalność handlową w zakresie materiałów do budowy sieci i urządzeń  elektroenergetycznych. Z powodzeniem  zajmujemy  się  kompleksową  realizacją  inwestycji  w zakresie instalacji elektroenergetycznych. Asortyment wyrobów produkowany przez firmę obejmuje:

  •        rozdzielnice średniego napięcia;
  •        rozdzielnice niskiego napięcia;
  •        kontenerowe stacje transformatorowe;
  •        słupowe stacje transformatorowe;
  •        konstrukcje energetyczne;
  •        złącza kablowo-pomiarowe;
  •         pulpity i szafy sterownicze;

OPIS STANOWISKA:

·         montaż szaf sterowniczych na linii produkcyjnej według planów

·         montaż elektryczny i uruchomienia

·         kontrola jakości podzespołów

WYMAGANIA:

·         podstawowa znajomość zagadnień z zakresu elektryki, mechaniki ogólnej

·         umiejętność czytania schematów elektrycznych

·         umiejętność pracy zespołowej oraz samodzielnej

·         zaangażowanie w powierzone obowiązki

·         precyzja w działaniu uczciwość dyspozycyjność

·         mile widziane uprawnienia elektryczne SEP

OFERUJEMY:

·         zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

·         profesjonalne narzędzia pracy

·         możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

·         możliwość awansu na brygadzistę/mistrza/lidera/technologa/projektanta

Wymagane dokumenty: CV
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail:
kadry@lamel.com.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o. z siedzibą w Pępowie."

FORMULARZ
KONTAKTOWY
Masz pytania lub wątpliwości?
Skorzystaj z formularza kontaktowego.